Pronájem SetTop Boxu

Krabička pro příjem internetového vysílání, kterou potřebujete pouze pro připojení klasické televize. Platíte měsíčně
Cena: 173 Kč s DPH

Každá televize může být chytrá

TaNET TV běží po internetu, proto je nutné, aby se váš televizní přijímač uměl k internetu připojit. K internetu se umí dnes připojit každá chytrá televize. Pokud chytrou televizi nemáte, tak to nevadí, jedna malá krabička - SetTop Box, vám problém okamžitě vyřeší.

Vaše televize se toho se SetTop Boxem naučí hodně

Pokud vlastníte klasickou televizi, získáte pořízením našeho SetTop Boxu mnoho nových funkcí a výhod. Z vaší televize se stane multimediální centrum. Budete si moci přehrávat videa na YouTube, prohlížet internetové stránky, hrát hry nebo číst a posílat e-maily.

K SetTop Boxu si můžete navíc pořídit nahrávání nebo posun času (TimeShift). Budete si pak moci nahrávat pořady bez nutnosti vlastnit jakékoliv další zařízení. Následně si nahrávky pouštět kdekoliv máte přístup k internetu. Nebo si budete určovat čas, kdy se budete na který pořad dívat, nezávisle na programu televizního kanálu.

Kdy SetTop Box nepotřebujete

Pokud máte chytrou televizi, která se umí připojit k internetu, SetTop Box je zbytečný. Pokud si nejste jistí, zda váš televizní přijímač bude s TaNET TV fungoval můžete se podívat na seznam podporovaných zařízení, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Máte chuť zkusit televizi v novém lepším kabátě? Vyberte si z naší programové nabídky.

Televize

Televizi po internetu můžete sledovat téměř odkudkoliv