Internet pro firmy

Vysokorychlostní internet pro náročné aplikace na míru vašeho podnikání

SLA firemní přípojky

Garance servisu služeb je pro firemní připojení k internetu životně důležitá. Nabízíme vám proto několik úrovní služby (SLA), kdy si sami vyberete co je pro vaše podnikání nejvhodnější. Požadavky firemních klientů řešíme vždy přednostně. Naši technici proto drží službu nepřetržitě 24 hodin denně po celý rok.

SlužbaSLA 8SLA 24SLA 48Domácí přípojka
Úroveň dohledu7 d/24 h7 d/24 h7 d/24 hbez dohledu
Nonstop servisní linkaAnoAnoAnoNe
Dostupnost služby99,5 %99,0 %98,5 %95,0 %
Reakční doba na opravu poruchy4 h12 h24 h3 pracovní dny
Maximální doba opravy poruch8 h24 h48 h3 pracovní dny

Symetrický internet

Ve firmě potřebujete nejen vysokou rychlost stahování, ale také nahrávání. Je to dáno velkým množství zařízení, která potřebujete k internetu zapojit. Ať už se jedná o kamerové systémy, kancelářská zařízení a počítače nebo systémy na zpracování a přenos dat.

Nejrychlejší připojení k internetu

Všude, kde to je možné, vás připojíme do naší optické internetové sítě. Optický internet vám zajistí rychlost až 1000 Mb. Pokud jste mimo dosah našich optických rozvodů připojíme vás profesionálním rádiovým spojem 10 či 11 GHz. Ke každému firemnímu tarifu získáte navíc vlastní IP adresu.

Bezpečnost firemních dat

Veškerý provoz v naší síti je šifrovaný. Není tak možné odchytávat vaše data a číst je. Máte tak jistotu, že se vaše citlivá firemní data nedostanou do rukou nesprávným lidem.

Záložní trasy

Podnikům, kde je připojení k internetu kritickou součástí provozu, doporučujeme přípojku zálohovat jinou trasou. Například, pokud jste připojení přes optické rozvody, připojíme vás zároveň ještě rádiovým spojem k jinému vysílači. Pokud pak dojde na jedné trase k problémům, automaticky vás propojíme přes jinou trasu.

Garantovaná linka bez agregace

Na firemních přípojkách k internetu je nízká agregace (sdílení internetové konektivity s dalšími zákazníky). Pokud budete potřebovat jsme schopní vám zajistit linku zcela bez agregace, na které máte neustale zajištěnou maximální možnou rychlost internetu.

Acronis - ochrana firemních dat

Jednou z nejnebezpečnějších a nejběžnějších hrozeb pro vaše podnikání je napadení podnikové počítačové sítě. Průnik do vaší sítě může být překvapivě jednoduchý. Stačí otevřít špatnou přílohu v e-mailu a vaše podnikání bude nenávratně poškozeno. V takovou chvíli vám nepomůže ani nejlepší antivirová ochrana.

Naštěstí pro takové případy máme řešení - systém Acronis, který neustále zálohuje data ve vaší firemní síti a kdykoliv je dokáže obnovit.

Napište nám

Potřebujete poradit s výběrem nebo si s něčím nevíte rady? Vyplňte formulář a my Vás co možná nejdříve kontaktujeme.