Kvalitní servis

Naši technici jsou připraveni vám pomáhat 7 dní v týdnu po telefonu nebo u vás doma

Složité technologie pro jednodušší život

Svět internetových technologií je dnes velice složitý a není jednoduché se v něm orientovat. My si myslíme, že to ovšem není nic co by vás mělo tížit. Proto tu máte naše techniky. Veškeré složité věci udělají za vás, vy si užíváte pouze rychlý internet.

Zavoláte a o nic se nestaráte

Když máte podezření, že něco nefunguje správně, volejte nejlépe ihned 605 265 713. Naše linka funguje 7 dní v týdnu a není důvod to odkládat. Čím dříve problém nahlásíte, tím rychleji vám pomůžeme. Do telefonu nám pouze sdělíte na koho je přípojka napsaná a její adresu. Naši technici už si poradí se zbytkem.

Někdy stačí vypnout a zapnout

Nejčastějším problémem internetových technologií je jejich "vytuhnutí." Proto vždy doporučujeme zařízení nejdříve vypnout a zapnout. Může vám to ušetřit čekání na příjezd technika. Pokud tento postup nestačí, neváhejte a hned nám volejte.

Týmová práce

Každý člen našeho týmu má svůj úkol. Díky tomu dokážeme poskytovat naše služby stejně kvalitně v celé šíři. Důraz klademe na to, aby byli všichni naši kolegové skvěle sehraní a vzájemně se při svých úkolech podporovali. Jenom tak vám zajistíme kvalitní servis, na který se můžete spolehnout.

Vypadá to, že máte s nečím potíž? Nahlašte nám poruchu on-line.

Servisní linka