Domácí antivirová ochrana pro 2 zařízení

Ideální antivirová ochrana od společnosti ESET pro celou rodinu
2 licence pro ochranu libovolných zařízeni PC, mobil, tablet nebo televizi
109 Kč měsíčně
Licence pro 2 libovolná zařízení

Podrobnosti

Antivirové řešení ESET Multi-Device Secure pro rodiny představuje výhodnou ochranu všech rodinných zařízení (PC, notebooky, smartphony, tablety). Zvýhodněný balík poskytuje komplexní ochranu až pro 2 zařízení jako jsou počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony nebo televizory s operačním systémem Windows, Linux, MacOS nebo Android. Kombinace zařízení je jenom na vás.

Proč ESET?

Zatímco konkurenční řešení výrazně snižují výkon vašeho zařízení, antivirus ESET timto netrpí a nemá výrazné nároky na výkon zařízení.

Společnost ESET působící v České a Slovenské republice zná nejlépe potřeby našeho regionu a je schopná velmi rychle reagovat na nově vznikající hrozby.

Antivirus ESET netrpí na falešné poplachy u běžně používaných aplikací.

Užitečná rozšíření

Mimo antiviru získáváte automaticky také další ochranu před útoky:

  • Hlídání spouštění web kamery
  • Ochrana před odposlechnutím psaní z klávesnice
  • Ochrana plateb na internetu
  • Rodičovský dohled

Máte zájem o toto řešení?

Vyplňte tento jednoduchý formulář. Připravíme vám nezávaznou nabídku na míru přímo pro vaši domácnost nebo firmu. Naši technici vám zařízení přivezou a nainstalují přímo u vás. Pokud vám zařízení nebude vyhovovat máte 3 měsíce na jeho vrácení a výměnu za jiné.

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem nabídky obchodu a služeb společnosti ČEZNET s.r.o. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Odeslat Odesílám