DECO M5

Inteligentní systém pro šíření bezdrátového internetu po vaší domácnosti s možností řízení a sledování provozu
Nejlepší řešení, pokud je pro vás bezpečí dětí a rodiny prioritou
299 Kč měsíčně
Při prodloužení závazku na 24 měsíců
6 819 Kč jednorázově
Pokud si nechcete závazek prodlužovat
V ceně jsou celkem 3 ks zařízení DECO

Jak to funguje?

Podrobnosti

  • DECO je systém WiFi jednotek pro dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí
  • DECO jednotky spolupracují na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem, vaše zařízení se tak automaticky přepíná mezi jednotkami Deco při vašem pohybu po domě pro dosažení nejvyšší možné rychlosti
  • DECO M5 poskytuje rychlé a stabilní bezdrátové spojení rychlostí celkově až 1267 Mb/s
  • Každý přístupový bod DECO M5 má 2 ethernetové porty o rychlosti 1000 Mb/s
  • DECO spolehlivě zvládá provoz až 100 zařízení v síti
  • Rodičovská kontrola omezuje čas strávený online a blokuje nevhodné webové stránky podle profilů vytvořených pro jednotlivé členy rodiny
  • Instalaci s aplikací DECO zvládne každý

Silný WiFi signál v celém domě

Systém DECO je nejjednodušší způsob, jak zaručit silný signál WiFi v každém rohu vašeho domova až na ploše 370 m2. Jednotlivé jednotky systému DECO mezi sebou spolupracují a poskytují díky tomu nejvyšší možné síťové rychlosti. Pokud vám pro pokrytí plochy nestačí standardně dodávané 3 jednotky, stačí přikoupit další.

Jedna síť po celém domě

Znáte to, když máte doma více vysílačů WiFi, musíte se při průchodu domem přehlašovat mezi jednotlivými sítěmi. To ale u systému DECO neplatí. DECO vytvoří po celém vašem domě jednu jedinou síť a tak už se nikdy nebudete muset starat o to, jaká vaše bezdrátová síť má zrovna nejsilnější signál.

100 zařízení v síti bez problémů

Každá jednotka systému DECO poskytuje bezdrátové připojení pro jedno zařízení o rychlosti až 867 Mb/s. Díky tomu není problém k jednotce připojit až 100 zařízení.

HomeCare - rodina v bezpečí s bezpečnou WiFi 

Balíček HomeCare je systém zabezpečení veškerých zařízení v síti. Díky tomu jsou všichno členové domácnosti chráněni před hrozbami z kyberprostoru.

Rodičovská kontrola

Zablokujte nevhodný obsah na internetu a zajistěte tak bezpečí vašich dětí. Mimo toho můžete sledovat co vaše děti na internetu dělají, jaké stránky navštěvují a jaké aplikace používají. Máte tak dokonalý přehled o tom, jak vaši nejmenší členové domácnosti tráví čas na internetu.

Kvalita služeb

Sami si určujete jaká zařízení a aktivity na internetu mají mít prioritu. Stačí jen několik pohybů prstem v mobilní aplikaci a nastavíte si co potřebujete. Můžete si tak být jistí, že váš film poběží plynule, ikdyž je síť vytížená ostatními uživateli.

Chytrý antivirus

Databáze 250 miliónů známých hrozeb stejně jako dynamické přizpůsobování provozu v sítí dělají z HomeCare antiviru to nejlepší řešení na ochranu členů vaší rodiny. Antivir samozřejmě spolehlivě zneškodňuje závadnou komunikaci a ničí zavirovaná data, navíc však umí jednotlivá zařízení v síti, pokud jsou již infikovaná, umístit do karantény, aby nebyli v ohrožení ostatní.

Rodina DECO zařízení

DECO M5 je kompatibilní se všemi ostatními modely DECO pro vytvoření té nejsilnější bezdrátové sítě u vás doma. Kdykoliv potřebujete signál posílit, stačí pouze přidat další zařízení DECO.

Snadná správa sítě

Instalace DECO M5 je snadná a rychlá. Stačí rozbalit zařízení, stáhnout aplikaci DECO a postupovat podle pokynů na displeji. Svou WiFi síť můžete spravovat doma nebo dálkově v aplikaci, kde můžete ovládat jednotlivá zařízení, uživatelské profily a další nastavení vaší sítě.

Po spárování s Alexou, můžete systém DECO ovládat snadno také hlasovými příkazy.

Máte zájem o toto řešení?

Vyplňte tento jednoduchý formulář. Připravíme vám nezávaznou nabídku na míru přímo pro vaši domácnost nebo firmu. Naši technici vám zařízení přivezou a nainstalují přímo u vás. Pokud vám zařízení nebude vyhovovat máte 3 měsíce na jeho vrácení a výměnu za jiné.

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem nabídky obchodu a služeb společnosti ČEZNET s.r.o. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Odeslat Odesílám