Často kladené dotazy

Nevíte si s něčím rady? Klidně nám hned zavolejte na telefonní číslo 605 265 713

Jak službu objednám?

Nejjednodušší způsob je přímo přes náš web. Jednoduše si ověříte dostupnost internetu ve vaší lokalitě a následně si vyberete rychlost, která vám vyhovuje. A pokud si nevíte rady, stačí zavolat 605 265 713 nebo nás navštívit na některé z našich poboček v Tachově, Marianských Lázních, Plané nebo Boru.

Kde je dostupný optický internet?

Optický internet je dostupný pouze ve vybraných lokalitách, je nutné proto předem si dostupnost ověřit. To uděláte snadno na stránce s ověřením dostupnosti ve vaší lokalitě. Pokud si nevíte rady můžete nám kdykoliv zavolat na 605 265 713.

Je bezdrátový internet závislý na počasí?

Není. Pokud je instalace technologie provedena kvalitně, s dodržením technologického postupu, je bezdrátový internet na počasí a roční době nezávislý. Pokud by tomu tak nebylo, považujeme to za poruchu služby. Výjimkou jsou extrémní situace jako jsou vichřice, povodně a bouřky, kdy může dojít k poškození zařízení na trase k vám.

Kolik zařízení si mohu připojit?

Záleží na rychlosti internetu, kterou si objednáte. Určitým limitem jsou také použité WiFi routery, obecně ovšem platí, že tyto limity nijak neomezují provoz v běžné domácí síti. Díky chytrým WiFi routerům, které nasazujeme můžete připojit veškeré počítače, televize, mobily i tablety, které doma máte.

Kdy mohu být připojen?

Obvykle vás připojíme do 3 dnů od podepsání smlouvy.

Potřebuji pevnou linku?

Ne, k našemu internetu nepotřebujete pevnou linkou ani nic podobného. Internet je do Vašeho domu přiveden bezdrátově nebo po optickém kabelu.

Mohu mít veřejnou IP adresu?

Ano, na požádání Vám přidělíme jednu nebo více veřejných IP adres.

Co mám dělat, když mi internet nepůjde?

Zavolejte na servisní linku 605 265 713 a nahlaste závadu. Obratem vám sdělíme, kde je pravděpodobně chyba. Můžete si také zjistit další informace o naší doživotní zárucekvalitě našeho servisu.

Potřebuji pro příjem vaší televize anténu?

Nepotřebujete. TaNET TV běží kompletně po internetu. Jediné co potřebujete je kvalitní internetová přípojka.

Potřebuji pro příjem televize SetTop Box?

Nepotřebujete. Pokud máte chytrou televizi, která se umí připojit k internetu, nepotřebujete žádné další zařízení, vše vám zajistí správa chytré televize. Pokud máte klasickou televizi, dostanete od nás speciální SetTop Box, který vám zpřístupní veškeré služby po internetu.

Napište nám

Potřebujete poradit s výběrem nebo si s něčím nevíte rady? Vyplňte formulář a my Vás co možná nejdříve kontaktujeme.