Jak službu objednám?

Jednoduše, zavoláním na telefon 605 265 713, případně vyplněním formuláře na www stránkách http://www.tanetwest.cz/, nebo vyplněním přihlášky v naší prodejně, ta se nachází na adrese Nádražní 779, Tachov (modrá budova před nádražím).

Je bezdrátový internet závislý na počasí?

Není. Pokud je instalace technologie provedena kvalitně, s dodržením technologického postupu, je internet na počasí a roční době nezávislý. Pokud by tomu tak nebylo, považujeme to za poruchu služby.

Kolik počítačů si mohu připojit?

Standardně k našemu internetu můžete připojit 2 zařízení. Pokud si dokoupíte rozbočovač nebo bezdrátový router, můžete připojit i více počítačů a dalších zařízení, jak kabelem, tak bezdrátově. Rozbočovače lze pořídit od 400 Kč, bezdrátové routery od 1 000 Kč.

Kdy mohu být připojen?

Každého zájemce připojíme do 30 dnů od podepsání smlouvy. Smlouvy Vám budou zasílány dle našich technických možností v pořadí, v jakém jste se přihlásili.

Potřebuji pevnou linku?

Ne, k bezdrátovému internetu nepotřebujete pevnou linkou ani ADSL. Internet je do Vašeho domu přiveden bezdrátově pomocí malé antény. Odpadá Vám tak nutnost platit nepotřebný paušální poplatek za telefon.

Mohu mít veřejnou IP adresu?

Ano, na požádání Vám přidělíme jednu nebo více veřejných IP adres. Internet je neomezený, je tedy možné hrát hry po internetu, telefonovat a v programech jako např. DC++ být aktivní.

Co mám dělat, když mi internet nepůjde?

Zavolejte na servisní linku 605 265 713 a nahlaste závadu. Obratem Vám bude sděleno, zda je chyba u nás nebo u Vás. Naše chyby Vám budou bezplatně odstraněny. Pokud bude chyba u Vás, máte možnost objednat si našeho servisního technika, který Vám pomůže problém vyřešit.

Telefonování po internetu?

Velikou výhodou našeho připojení je možnost připojení telefonního přístroje, který Vám nahradí pevnou linku a umožní Vám telefonovat po internetu stejně snadno jako s obyčejným telefonem, ovšem bez nutnosti platit paušál za telefonní linku. Volání po internetu je nevíc bezplatné a pokud voláte na běžná telefonní čísla (pevná linka, mobil atd.) voláte výrazně levněji.

Váš internetový telefon bude samozřejmě mít běžné telefonní číslo, např. 373 737 373.

K telefonování po internetu je možné využít počítač, pokud máte internetový telefon je na počítači plně nezávislý.

Telefonování na číslo 156 nefunguje

V současné době nejsme schopni v lokalitě západní Čechy zprovoznit telefonní číslo 156, v ostatních lokalitách funguje. Problém je v přesměrování telefonního čísla na Tachovskou městskou policii. Telefonní čísla společná pro celou ČR jako je 150, 112, 158, 155 jsou funkční. Pro volání na Tachovskou městkou policii, Vás momentálně musíme odkázat na jejich místní telefonní číslo, které je 374 722 232.

Na odstranění tohoto problému se pracuje.